Villa Sipeky

Villa Sipeky poskytuje ubytovanie vo vidiecko-elegantnom štýle. Každý kus starožitného nábytku ma svoju históriu ako napríklad svadobná skriňa uja Miša alebo kredenc od Matyiho. Steny zdobia obrazy dávno zabudnutých lokálnych „umelcov“. Na izbách Vás však čakajú nové, pohodlné postele a k raňajkám Vám ponúkneme chutnú taliansku kávu.

Villa Sipeky je výhodne položená priamo na výpadovke zo Senca v smere na D1. Vzhľadom na svoju polohu na kraji centra mesta sa však vyhnete hustej premávke v nárazových časoch. Pripojenie na Senecký „obchvat“ je vzdialený len 300 m. Cyklotrasa 2006 (žltá) prechádza priamo pred Villou Sipeky. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú tri reštaurácie s domácou a medzinárodnou kuchyňou.

Pre hostí je k dispozícii bezplatné parkovisko s možnosťou monitorovania cez intranet alebo uzamknutia vozidla vo dvore. Recepcia s 24-hodinovou službou poskytuje kopírovacie služby, taxi, predaj drobnej kozmetiky a spomienkových predmetov. Poskytuje informácie o meste Senec a okolí a bezplatne je možné zapožičanie sušiča vlasov.
Mesto Senec je už desiatky rokov známe najmä svojimi Slnečnými jazerami, ktorých pláže ročne lákajú desiatky tisícov návštevníkov nielen z blízkeho okolia ale z celého Slovenska, Česka a iných krajín...
Villa Sipeky sa nachádza na Pezinskej ulici s ktorej je dobrý prístup či už do centra mesta alebo na dialnicu do Bratislavy. Pre kontaktné údaje a detailnejšie súradnice kliknite na mapu.
Villa Sipeky je pet friendly.
Domáci miláčikovia sú vítaní.
© 2013-2017 villasipeky.sk