Senec a okolie

Mesto Senec je už desiatky rokov známe najmä svojimi Slnečnými jazerami, ktorých pláže ročne lákajú desiatky tisícov návštevníkov nielen z blízkeho okolia ale z celého Slovenska, Česka a iných krajín.
Otvorením najväčšieho outletu na Slovensku D1 Outlet, na jeseň 2014, pribudne ďalšia atrakcia, kvôli ktorej sa oplatí navštíviť toto mestečko.
Senec je nielen cestným a železničným dopravným uzlom (D1, hlavná železničná trasa Berlín, Praha, Bratislava, Budapešť) ale aj križovatkou cyklotrás 2006 Hamuliakovo – Senec (modrá) a 8006 Senec – Tri bresty (žltá). Trasa 2006 prechádza priamo pred Villou Sipeky. Cyklistom poskytujeme špeciálne zľavy.
Vybudovaním jedného z najdôležitejších logistických centier na Slovensku, Senec potvrdil svoje postavenie ako významné centrum obchodu a podnikania aj v 21. storočí.
Senec je svojou polohou takpovediac predmestím Bratislavy (25 km po D1), čím je vhodným východiskovým bodom pre pracovné a súkromné návštevy Hlavného mesta.
V prehľadnej vzdialenosti (15 – 30 minút autom) sa navyše nachádzajú mestá Trnava, Galanta, Šamorín a Pezinok.
Ďalšie informácie o histórii mesta nájdete TU
Mesto Senec je už desiatky rokov známe najmä svojimi Slnečnými jazerami, ktorých pláže ročne lákajú desiatky tisícov návštevníkov nielen z blízkeho okolia ale z celého Slovenska, Česka a iných krajín...
Villa Sipeky sa nachádza na Pezinskej ulici s ktorej je dobrý prístup či už do centra mesta alebo na dialnicu do Bratislavy. Pre kontaktné údaje a detailnejšie súradnice kliknite na mapu.
Villa Sipeky je pet friendly.
Domáci miláčikovia sú vítaní.
© 2013-2017 villasipeky.sk